Wella Professionals na světových týdnech módy

Značka Wella Professionals je dlouholetým partnerem Fashion Weeks v několika světových metropolích.

Každou sezónu kreativní ředitelé: nespoutaný experimentátor Eugene Souleiman (Care and Styling) a precizní profesionál Josh Wook vášnivě diskutují s módními návrháři své vize, jak mohou jejich účesy doplnit celkovou image modelů. Jednou je to souhra, podruhé naprostý kontrast – účesy jsou každopádně pro celkový pocit z přehlídky klíčové.Oba pánové jsou neuvěřitelně tvůrčí, pro každou přehlídku vždy vytváří zcela svébytný a odlišný styling.

Pro letošní sezónu podzim-zima 2015/16 učesaly jejich týmy za pomoci přípravků Wella Professionals přehlídky značek, jako jsou Blumarine, DKNY nebo Issey Miyaki. U DKNY byl v účesech dominantní kontrast upnutých a rozvolněných vlasů, přehlídka Antonia Marrase představila modelky s nádhernými vlnitými prameny ve stylu středověkých italských dam. U přehlídky Jeremyho Scotta – nijak překvapivě – opět zářily barvy a bláznivé motivy na oblečení, které ve vlasech reflektovaly paruky s pestrými stékajícími barvami.

Práce na týdnech módy prověří nejen kreativitu špičkových kadeřníků, ale také kvalitu stylingových přípravků, která musí odolat velké zátěži, aby vlasy zůstaly dostatečně dlouho perfektní. V tomto smyslu značka Wella Professionals nikdy nezklame.

Podívejte se na fotodokumentaci působení Wella Professionals na týdnech světové módy a načerpejte inspiraci.

 

NEW YORK FASHION WEEK: DKNY

 

 

NEW YORK FASHION WEEK: JEREMY SCOTT

 

MILAN FASHION WEEK: BLUEMARINE

 

MILAN FASHION WEEK: MSGM

 

MILAN FASHION WEEK: ANTONIO MARRAS

 

PARIS FASHION WEEK: ISSEY MIYAKE

 

PARIS FASHION WEEK: ESTEBAN CORTAZAR