SPA TREATMENT: Spojení krásy a zdravých vlasů

Módní návrhářka Beata Rajská dlouhodobě spolupracuje se značkou Wella Professionals. V osobní péči o své vlasy si oblíbila přípravky System Professional, a proto propůjčila své jméno nové luxusní vlasové kúře SPA TREATMENT. Vzniklo tak unikátní spojení krásy a zdravých vlasů.

Nový SPA TREATMENT od System Professional je luxusní vlasová kůra, která dokáže během 15 minut proměnit strukturu vašich vlasů vzácnými a přírodními oleji a nejnovějšími technologiemi v péči o vlasy. Ty rekonstruují vlasové vlákno přímo zevnitř. Při proceduře si kromě jiného užijete relaxační masáž, obklopeni krásnou vůní přípravků System Professional, které jsou tím nejlepším z vlasové kosmetiky.

Vaše vlasy získají fantasticky revitalizovaný pocit na pohled i na dotek. Budou posílené, poddajné a zářivé. Nechte se hýčkat a doveďte své vlasy k dokonalosti.

Beata_0560ret_g

 

ROZHOVOR S BEATOU RAJSKOU

Jakou roli hrají při vašich přehlídkách účesy a kdo určí jejich podobu?

Vlasy a líčení jsou jedním ze základních prvků, které charakterizují kolekci návrhářek. Účesy musí být s kolekcí v souladu. S kolegyněmi určíme styl, který by se nám k modelům líbil, a já ho pak konzultuji s choreografem Vladimírem Frankem a poté samozřejmě s kadeřníky Wella Professionals, kteří provedou zkoušky účesů.

Proč jste se rozhodla spojit své jméno se značkou Wella Professionals?

Už v době mé spolupráce s Miss ČR mi česal poslední dvě kolekce salon Bella z Brna, který používá produkty Wella. Byla jsem velmi spokojena, ale kadeřníky potřebuji každou chvíli v Praze, takže jsme se domluvili na krásné spolupráci s ředitelem HairCare Professionals panem Davidem Drhou. Váhat nebylo třeba, s členy jeho týmu Janou Šolínovou a Petrem Šubertem jsem úspěšně spolupracovala už dřív.

Jaké přípravky od Welly máte nejraději?

V současné době používám hlavně olejíčky a masku SP LUXEOIL. Pak si dokážu vlasy upravit sama i v případech, kdy spěchám na nějakou společenskou událost.