Rychlá změna bez velkých závazků: Instamatic

Wella Professsionals přináší demi-permanentní barvu pro nezávazný efekt přesně podle módy! Užijte si s vlasy zábavu a experimetujte!

COLOR TOUCH INSTAMATIC umožňuje změnit barvu vlasů podle módy. Klientka docílí zářivě lesklé barvy, ale nezávazně. Odstín se příjemně a hezky vymývá, bez viditelného barevného přechodu.  Změna je velmi rychlá a krátkodobá.

  • Bez amoniaku
  • Obohaceno o keratin
  • Vysoký lesk pro úchvatné a absolutně módní výsledky
  • Rychlá změna: celá procedura trvá jen 5-20 minut
  • Nezávaznost – odstín postupně bledne a působí stále přitažlivě

PicMonkey Collage

TECHNOLOGIE INSTAMATIC

Je založena na jemné směsi barvicích molekul, které se postupně rozptýlí do vlasové kutikuly. Efektem je dočasný, delikátní matný lesk s tlumeným módním finišem.

Oblíbená demi-permantntní barva COLOR TOUCH umožňuje měnit barvu klientek podle módy. Pokaždé získáte zářivě lesklý odstín, který není závazný. Krásně se postupně vymývá z vlasů, bez viditelných odrostů. Proto je COLOR TOUCH tak milován. Pro zdravé vlasy s krásnou barvou, která odrůstá nenápadně.

CT_SS2_KV_03b

PROČ MILOVAT INSTAMATIC? 

Instamatic, jak už napovídá jeho název, který je inspirovaný aplikací Instagram, založené na zajímavých fotkách, má podobný efekt, jako když uděláte fotku na smartphone a  protáhnete jí barevným filtrem v některé z mobilních aplikací. Objekty na snímku zůstanou stejné, ale atmosféra a nálada se změní.  Podobně funguje Instamatic, jde o takzvaný ‚filtering‘. Čím je podkladová barva světlejší, tím bude silnější i filtering.  Instamatic je pro všechny, kteří chtějí využívat super moderní barevné spektrum tlumených odstínů, být trendy a proměnit se během pár minut! 

Jan Hájek, kreativní ředitel Studio Wella Praha

6 NOVÝCH PASTELOVÝCH ODSTÍNŮ, KTERÉ VÁS BUDOU BAVIT! 

PicMonkey Collage

JAK NA TO?

Instamatic se používá s vyvíječem Color Touch Emulsion 1,9% nebo 4%, a to v poměru 1:1. Barvicí směs se aplikuje do suchých vlasů a nechá působit 5-20 minut podle požadované intenzity.

TIPY A TRIKY PRO BARVENÍ S INSTAMATIC 

JEMNĚJŠÍ VZHLED

Pro ještě jemnější efekt rozptýlené barvy použijte odstín Clear Dust, který zmírní intenzitu barvy.

JE POTŘEBA DELŠÍ VYVÍJECÍ DOBA

Abyste mohli použít Instamatic pro kreativnější techniky, přidejte Instamatic Clear Dust a tím prodloužíte vyvíjecí dobu – maximálně na 20 minut.

BAREVNÝ EFEKT NA MÍRU

Vytvořte zcela individuální barvu každé klientce. Vytvářejte nové efekty třeba tak, že aplikujete Instamatic na melír nebo klientčinu běžnou barvu, například rozptýlený efekt Matte Red dosáhnete kombinací Color Touch 77/45 s odstínem Instamatic Smokey Amethyst.

INSTAMATIC MŮŽETE MÍCHAT S COLOR.ID

Instamatic + Color Touch Emulsion 1,9% nebo 4% + Color.id v poměru 10:10:1.

 

Mrkněte na video, jak s Instamatic by Color Touch pracovat.