135. narozeniny Wella Professionals!

VŠE ZAČALO VÁŠNÍ JEDNOHO KADEŘNÍKA

Příběh Wella Professionals začal v roce 1880 díky mladému německému kadeřníkovi jménem Franz Ströher a jeho hluboké lásce ke kadeřnické práci.  Touha být stále lepší ho přivedla do evropských módních  metropolí, kde nasbíral inspiraci k vývoji prvních přípravků pro tehdejší přívržence módy. Základy legendy jménem Wella byly položeny právě tady.

798cd68846811422454fd1b2e13288ed

SPOLUPRACUJEME SE SVĚTOVÝMI KADEŘNICKÝMI HVĚZDAMI

Za 135. let naší existence jsme se spojili s těmi nejlepšími kadeřnickými hvězdami světa. Jsme hrdí na spolupráci s našimi světovými kreativními řediteli, jimiž jsou uznávaný stylista Eugene Souleiman (reprezentuje nás v péči a stylingu) a jeden z nejvlivnějších světových koloristů dnešní doby Josh Wood (reprezentuje nás v barvě).  Oba se společně s dalšími špičkovými kadeřníky aktivně účastní všech důležitých událostí Welly, jako je vytváření kolekcí TREND VISION, vyhlašování vítězů TREND VISION AWARD, uvádění nových výrobků, nebo účast na týdnech módy ve světových metropolích.

 

WELLA TREND VISION

Světová vize trendů od Wella Professionals je každý rok prezentována v kolekci TREND VISION, která odhaluje inspirativní účesové trendy, spočívající nejen v módě, ale zahrnuje i vlivy kultury, architektury, hudby a designu. Vše vrcholí prestižní světovou soutěží TREND VISION AWARD. Národní vítězové z 55 zemí se každoročně utkávají v některé z evropských metropolí a světoví vítězové se stávají součástí globální ligy superhvězd v kadeřnickém oboru. Obrovským úspěchem byla vloni v Monaku zlatá příčka pro Lenku Walderovou z pražského salonu New You v kategorii Young Talent.

0P0Cqdv7pe8gmplzfZUen9lj0AN19ahsB1d0gldGcUc

 

VÍTĚZSTVÍ NA STYLIST CHOICE AWARDS

Hlasovací online soutěž STYLIST CHOICE AWARDS patří mezi nejvýznamnější akce v tomto oboru na světě. Přípravky Wella Professionals se pravidelně umísťují na prvních příčkách v hlavních kategoriích.

15. ročník v roce 2015 (Chicago):

WELLA PROFESSIONALS

Favorite Overall Color Company (2. vítězství)

KOLESTON PERFECT INNOSENSE

Favorite New Color Line (2. vítězství)

BLONDOR

Best Lightener (13. vítězství!)

Trend Vision S/S'15

 WELLA PROFESSIONALS NA FASHION WEEKS

Značka Wella Professionals je dlouholetým partnerem Fashion Weeks v New Yorku, Paříži a Miláně. Každou sezónu kreativní ředitelé: nespoutaný experimentátor Eugene Souleiman a precizní profesionál Josh Wood diskutují s módními návrháři, jak mohou jejich účesy doplnit celkovou image modelů. Jsme přímo tam, kde se rodí nové módní trendy! Wella se pravidelně stará o přehlídky značek: DKNY, Jeremy Scott, Peter Som, Issey Miyake, Haider Ackermann nebo Blumarine.

 

VZDĚLÁVÁNÍ

Každý rok se více než 1,5 milionu kadeřníků a vlastníků salónů zapojí do 80 000 vzdělávacích aktivit Wella Professionals. Rozvíjíme kreativitu a technické dovednosti vlasových profesionálů a poskytujeme silnou oporu vlastníkům salonů. Můžete se spolehnout, že máme dokonalý přehled o všech aspektech vzdělávání, abychom vám i celému odvětví pomáhali dále růst. Podporujeme také nové učňovské talenty, ať už mají ztížené podmínky, jako v rozvojových zemích (světový projekt Wella/Unicef Making Waves), nebo právě stojí na startovní čáře své kariéry a potřebují pořádný rozjezd (oblíbená česká soutěž Wella Junior Cup).

 

TÝM STUDIA WELLA ROZVÍJÍ VAŠI PROFESIONALITU

Tým odborných trenérů  pod vedením manažerky Jany Šolínové a zkušeného vlasového stylisty a kreativce Jana Hájka, kteří pro značku  Wella Professionals pracují mnoho let, je připraven podělit se o své bohaté zkušenosti  se všemi kadeřníky, kteří chtějí být skutečnými profesionály a hledají nejnovější trendy v oboru. Studio Wella školí kadeřníky již od roku 1995. Odborní trenéři se každoročně vzdělávají v oblasti nových trendů a technologií a testují novinky, aby vám mohli předat maximálně přesné informace.  Semináře jsou proslavené profesionalitou a skvělou atmosférou! Kadeřníci Studia Wella se zároveň podílejí pro prospěšných projektech, jako je vytváření účesů pro kampaň ambasadorek pochodu Avon proti rakovině prsu.

 

DOKONALÁ TECHNOLOGIE JIŽ 135 LET! 

Po celých 135 let naší existence, byla Wella zaměřena výhradně na technologie péče, barvení a stylingu vlasů. Je to 100% expert, jehož produkty se opírají o pokročilý výzkum, o čemž svědčí mnoho patentovaných inovací.

Veškeré naše snažení má za cíl poskytnout kadeřníkům ideální nástroje pro pohodlnou a tvůrčí práci s garancí 100% spolehlivosti a jejich zákazníkům splnit sen o krásných a zdravých vlasech. I dnes, stejně jako před 135 lety, je důvodem, proč inovujeme, inspirujeme a pomáháme, naše láska ke kadeřnickému řemeslu. Nechejte se podnítit naší, ale i svou vlastní profesionalitou a vášní pro úspěch a pojďte s námi dál.

 

wella(1)